Nasz serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie pilków cookies w swoim urządzeniu.

Architekt

Architekt jest często pierwszą osobą, z którą ma kontakt inwestor. To od niego przede wszystkim zależy, jakie technologie zastosowane będą w domu. Z tego powodu doradcy i inżynierowie Ventermo priorytetowo traktują współpracę z architektami i projektantami, których aktywnie wspierają na etapie handlowym i wykonawczym oraz we współpracy z klientem indywidualnym. Są w każdej chwili gotowi na spotkanie lub szkolenie produktowe oraz merytoryczne dotyczące systemów wentylacji z odzyskiem ciepła.

Jeżeli jesteś architektem lub projektantem, chcesz zasięgnąć informacji lub zgłosić obiekt, do którego zostało zaprojektowane jedno z urządzeń z oferty Ventermo, wypełnij formularz kontaktowy - Doradca Ventermo skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia obszarów potencjalnej współpracy!

Administratorem danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są Partnerzy Handlowi Administratora oraz podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

* pola wymagane

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nawilżacz kanałowy NUBO

Nowość! Energooszczędny, w pełni automatyczny i bezpieczny nawilżacz.

Czytaj więcej