Nasz serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie pilków cookies w swoim urządzeniu.

Inwestor

Produkty z oferty Ventermo to najwyższa jakość gwarantująca osiągnięcie przez system wentylacji z odzyskiem ciepła maksymalnych parametrów energooszczędności.

Najnowsze rekuperatory osiągające aż do 95% odzysku ciepła, nowoczesne i tradycyjne systemy dystrybucji powietrza oraz gama urządzeń współpracujących (gruntowe wymienniki ciepła, jednostki chłodzące, systemy oczyszczające nawiewane powietrze) stwarzają nieograniczone możliwości.

Budujesz dom i jesteś zainteresowany zakupem i zamontowaniem produktów Ventermo?

Zapraszamy do kontaktu! Skontaktujemy z Tobą najlepszego instalatora z Twojego regionu, który pracuje na produktach z oferty Ventermo oraz został przeszkolony w zakresie ich montażu.

Administratorem danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są Partnerzy Handlowi Administratora oraz podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

*pola wymagane

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nawilżacz kanałowy NUBO

Nowość! Energooszczędny, w pełni automatyczny i bezpieczny nawilżacz.

Czytaj więcej