Nasz serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie pilków cookies w swoim urządzeniu.

Instalator

Jesteś instalatorem branży wentylacyjnej lub pokrewnej? Dobrze trafiłeś - oferta Ventermo jest właśnie dla Ciebie!

W Ventermo znajdziesz:

  • szeroką gamę rekuperatorów poziomych, pionowych i podwieszanych
  • rekuperatory przeciwprądowe, obrotowe i krzyżowe
  • rekuperatory AERISnext, AERIS oraz R-VENT
  • urządzenia gruntowych wymienników ciepła, jednostki chłodzące ARTIC, urządzenia jonizująco-oczyszczające powietrze AERIS Oxy
  • systemy dystrybucji powietrza: R-VENT Flex oraz Climate Recovery System (CRD)
  • sterowniki, filtry, akcesoria

Oprócz pełnej gamy urządzeń i materiałów przeznaczonych do wykonywania systemów wentylacji, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych obiektach użyteczności publicznej, Ventermo prowadzi cykliczne bezpłatne szkolenia z zakresu wentylacji kierowane do instalatorów.

Ukończenie szkolenia potwierdzone jest certyfikatem. Więcej na temat szkoleń

Ventermo prowadzi także doradztwo w kwestii doboru odpowiednich urządzeń i materiałów niezbędnych do wykonania prawidłowo działającego systemu służąc wsparciem technicznym i serwisowym na każdym etapie współpracy. Doradza w zakresie planowania i projektowania instalacji rekuperacji, a inżynierowie Ventermo pomagają rónież w obsłudze klienta indywidualnego, co obejmuje między innymi opracowanie projektu oraz przygotowanie oferty handlowej.

Jeżeli chcesz zdobyć aktualną wiedzę na temat rekuperacji, zgłoś się na szkolenie za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli jesteś instalatorem systemów rekuperacji i chcesz otrzymać cennik Ventermo, wypełnij formularz - skontaktujemy się.

Administratorem danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora wyłącznie w celu przesłania zamówionej przez Ciebie oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Dane będą przechowywane przez okres wykonywania umowy. Oprócz Administratora odbiorcą danych są Partnerzy Handlowi Administratora oraz podmioty świadczące usługi dotyczące obsługi systemów i oprogramowania informatycznego Administratora. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności

* pola wymagane

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Nawilżacz kanałowy NUBO

Nowość! Energooszczędny, w pełni automatyczny i bezpieczny nawilżacz.

Czytaj więcej